Spry захист зубів

 

Повний догляд за ротовою порожниною

 

Spry®: Поліпшення здоров'я ротової порожнини починаючи до дня 1

 

Під час вагітності

Ще до народження дитини, під час вагітності мама може проактивно впливати на здоров'я ротової порожнини дитини в майбутньому. Під час процесу, який називається материнським імпринтингом, мати передає дитині склад свого мікробіома, і хорошого, і поганого. Якщо у матері хороший мікробіом рота (здорова ротова порожнина), то і у дитини буде здорова порожнина рота. Дослідження показують, якщо під час вагітності мама використовує ксиліт, у дитини зменшується руйнування зубів (Soderling, Nakai).

 

 

 

Немовлята

Деякі батьки вважають, що догляд за ротовою порожниною не такий важливий у перші роки життя дитини, оскільки молочні зуби все одно випадуть. Однак у цей період життя дитини формується здорове середовище ротової порожнини, що може призвести до здорових або не здорових зубів і ясен протягом усього життя. Дослідження показують, використання ксиліту на ранніх етапах життя дитини має довгостроковий ефект, зменшуючи кількість карієсогенних бактерій у роті.

 

 

Діти

Втрата молочних зубів та прорізування постійних зубів – це ключовий час у формуванні здорового мікробіома та закріплення здорових звичок чищення зубів та використання зубної нитки. Постійні зуби повинні служити все життя, а для цього необхідно правильно доглядати їх із самого початку. Щоб допомогти в цьому, такі бренди, як Spry Захист зубів випустили жувальну гумку, драже та цукерки, підсолоджені 100% ксилітом. Ці варіанти ідеально підійдуть для підтримки здорового мікробіома простим та зручним способом.

 

 

 

Молодь

Сьогодні більшість наших продуктів харчування та напоїв сповнені цукру, вуглеводів і мають дуже високий рівень кислотності. Люди також звикли до перекушування, що не дозволяє організму регулювати та підтримувати здоровий рівень pH у роті. Це призводить до дуже кислого середовища в порожнині рота та руйнування зубів. Підлітки уособлюють цю дилему. Однак, можна подбати про свої зуби в дорозі, почавши користуватися продуктами з ксилітом, такими як жувальна гумка та драже. Ксіліт активно регулює біологічне середовище ротової порожнини, для здоров'я зубів.

 

 

 

Середній вік

Наукові дослідження виявили разючий і важливий зв'язок між здоров'ям порожнини рота та здоров'ям всього організму. Вони визначили наявність зв'язку між поганим станом ротової порожнини, особливо запаленням ясен, із захворюваннями серця, діабетом, раком порожнини рота і навіть з хворобою Альцгеймера. Запалення ясен виникає через реакцію організму на велику кількість бактерій у порожнині рота. Підтримка здорового мікробіома ротової порожнини за допомогою щоденного догляду знижує ймовірність розвитку цих захворювань.

 

 

 

Літній вік

З віком важливо продовжувати догляд за ротовою порожниною. Однак у багатьох людей похилого віку виникає проблема з сухістю в роті, що призводить до погіршення здоров'я порожнини рота, оскільки слина є природним очищувачем рота. Але продукція з ксилітом, особливо жувальні гумки, драже та цукерки, мають зволожуючі властивості, які допомагають подолати сухість у роті, покращуючи стан зубів та якість життя.

 

 

 

Spry® Система захисту зубів

Продукція Spry® Системи захисту зубів допоможе Вам досягти здоровішої усмішки для всієї Вашої родини. Вона натуральна, ефективна та рекомендована стоматологами.