GC276

Spry Натуральна жувальна гумка з корицею та ксилітом, 27 шт.

 

Чому ми не можемо перестати посміхатися? Тому що є Spry! Жувальна гумка без цукру Spry містить ксиліт, натуральний підсолоджувач, з клінічно підтвердженими, унікальними, корисними властивостями для здоров'я зубів. Ця жувальна гумка зручним способом освіжає дихання і при цьому захищає від бактерій, що викликають карієс та руйнування зубів. А з нашим новим стійким смаком Ви знайдете наскільки легко користуватися Spry і бути впевненими на оглядах у стоматолога!

">

Фірмовий смак із солодкою теплотою Spry жувальної гумки з корицею став ще сміливішим! Спробуйте цю жувальну гумку з нашим новим стійким смаком. І той славний персональний тренер у тренажерному залі, можливо, навіть запитає, як Ви позбавляєтеся неприємного запаху з рота при такій витраті калорій!

Склад

Ксіліт, жувальна основа, натуральні ароматизатори, карбонат кальцію, гуміарабік, рослинний гліцерин, лецитин соняшнику, карнаубський віск

Інструкція

Численні клінічні дослідження показали, що для отримання максимальної користі від ксиліту для здоров'я ротової порожнини необхідний вплив ксиліту на зуби і тканини порожнини рота протягом дня. Система Spry Захист зубів пропонує повний асортимент натуральних засобів догляду за порожниною рота з ксилітом, щоб зробити цей вплив максимально зручним. Ми рекомендуємо дотримуватися нашої програми SPRY FOR 5.

Для досягнення найкращих результатів: жуйте Spry жувальну гумку з ксилітом або комбінацію інших продуктів із ксилітом з лінійки Spry Захист зубів не менше п'яти разів протягом дня.

Виробник: Xlear Inc., США


Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті