Про компанію

Wild-Pharma

 

Компанія Dr. Wild & Co. AG була заснована в 1932 році доктором Самуелем Вілдом (Dr. Samuel Wild) і Вернером Вілдом (Werner Wild), як незалежна і самоокупна компанія і зберігає цей статус донині. За часів заснування компанії розпочати такий вид діяльності, як розробка, виробництво та контроль якості лікарських засобів було досить складно. До кінця Другої світової війни основним ринком компанії залишалася Швейцарія.

 

У 1940-ті роки компанія розробила широкий асортимент продуктів догляду за порожниною рота, завдяки тісній та плідній співпраці з університетами та лікарями, що спеціалізуються на стоматології. Лікарю Вілду як першопрохіднику в цій галузі вдалося додати терапевтично активні інгредієнти до складу зубних паст, ополіскувачів для рота, паст для лікування гінгівіту та гелів.

 

Першими продуктами, які з'явилися на ринку, були лікувальні зубні пасти EMOFORM, які в наш час мають попит більш ніж у 50 країнах світу. Згодом компанія розробила нові продукти, такі якEMOFRESHGINVAPAST і DEPURDENT. Компанія Dr. Wild отримала від Roche Consumer Health право на дистрибуцію у всіх країнах світу спрею для ротової порожнини та таблеток для лікування афти, запалення слизової оболонки ротової порожнини та проблем, що виникають у місцях тиску зубного протезу.

 

Нещодавно підрозділу наукових досліджень компанії Dr. Wild вдалося стабілізувати фторид олова II, висока ефективність якого доведена клінічними дослідженнями, у складі продуктів для лікування підвищеної чутливості шийок зубів, запалення ясен та профілактики карієсу зубів та зубної емалі. Завдяки цьому, в 1997 році на ринку був представлений гель EMOFLUOR, GEL, а в 1997 - зубна паста EMOFLUOR. Програма EMOFORM була доповнена розробленими компанією спеціальними засобами для очищення міжзубного простору, а також спеціальними щітками та флосом для очищення простору під зубними мостами, ортодонтичними пристосуваннями та навколо шийок зубів та імплантів.

 

Засіб для зволоження порожнини рота - це гель, який був розроблений і пройшов тестування в клініці профілактичної стоматології та лікування захворювань пародонту та карієсу в Цюріху. Гель для зволоження ротової порожнини EMOFLUOR забезпечує тривале зволоження при сухості рота і захищає від карієсу.

 

Листя чайного дерева відоме своїми антибактеріальними властивостями, завдяки яким австралійські аборигени племені Банджабанг використовували їх протягом багатьох століть. Підрозділ наукових досліджень компанії Dr. Wild розробило Гель, Спрей, Ополіскувач для порожнини рота, Зубну пасту та Флос під маркою TEBODONT – у кожному з цих продуктів міститься екстракт олії чайного дерева, отриманий з австралійського чайного дерева ( Melaleuca alternifolia). Його антибактеріальна, протигрибкова та антисептична дія при профілактиці та лікуванні захворювань ротової порожнини та зубів підтверджена багатьма клінічними дослідженнями, проведеними інститутами стоматологічних університетів Швейцарії та інших країн світу.