Steripod антибактеріальний чохол для зубної щітки

Steripod Купити
«Мені подобаються такі речі. У мене є домашні тварини, і мені зовсім не хочеться, щоб їхня вовна чи лупа потрапляла на зубну щітку. Коли чохол одягнений, я знаю, що зубна щітка завжди чиста. Тереза ​​(користувач з Amazon)
ЧИТАТИ ІНШІ ВІДГУКИ ПРО ПРОДУКТ

Steripod антибактеріальний чохол для зубної щітки – для використання вдома, у подорожах, у спортзалі!


steripod підходить для будь-якої стандартної або електричної зубної щітки та забезпечує свіжість та чистоту Вашої зубної щітки на період до 3 місяців завдяки «активним парам»! Не вимагає дротів чи батарейок!

 

Як це працює:

Іноді найпростіші ідеї виявляються найефективнішими! - У випадку зі steripod все саме так!

 

Не потрібні батареї, ні розетки.
На відміну від ультрафіолетових дезінфекторів для зубних щіток, steripod використовує «активні пари», щоб Ваша зубна щітка завжди залишалася свіжою та чистою..

 

"АКТИВНІ ПАРИ".

У кожному чохлі steripod міститься натуральна антибактеріальна, протигрибкова та антисептична речовина тимол, яка, як було доведено в ході лабораторних досліджень, значно скорочує кількість мікробів та грибків. Ця речовина знаходиться у пластиці з невеликими отворами, через які виділяються пари тимолу, які обволікають щетинки Вашої зубної щітки. Саме ці пари забезпечують потрібний ефект. steripod поставляється запечатаним в упаковку медичного класу, яка запобігає активації речовини [потоком повітря] до того, як Ви відкриєте упаковку. Все, що Вам потрібно зробити, це зафіксувати steripod на зубній щітці! - Порівняйте з іншою продукцією для зубних щіток, і Вам сподобається, що для steripod не потрібні батарейки, розетки, він не створює клопоту!

 

Ванна кімната може бути джерелом забруднюючих речовин!

Результати дедалі більшої кількості досліджень показують, що у ванній кімнаті може виникнути сприятливе середовище у розвиток багатьох видів бактерій.

 

Просто зафіксуйте чохол на зубній щітці – і все готове!
steripod готовий до використання відразу з упаковки - без батарейок, без розеток, без клопоту - просто зафіксуйте чохол на Вашій звичайній або електричній зубній щітці, і все готове!
Замінюйте Вашу зубну щітку та steripod кожні 3 місяці…

 

Рекомендації щодо використання:

  • Прополощіть зубну щітку після використання та струсіть воду
  • Клацніть steripod на зубній щітці
  • Перед використанням знову прополощіть зубну щітку
  • Змінюйте steripod кожні 3 місяці
  • Не розбирайте та не ковтайте будь-які частини steripod