Про компанію

Dr. Barman – винахідник Superbrush, унікальної зубної щітки, завдяки якій дедалі більше людей здійснюють належну щоденну гігієну ротової порожнини.

 

ФІЛОСОФІЯ DR. BARMAN'S:

Легше змінювати продукцію, ніж поведінка людей. Завдяки покращенню продукції та спрощенню методів, все більше і більше людей зможуть щодня здійснювати належну гігієну ротової порожнини самостійно.

 

Лікар Рольф Барман народився в сім'ї стоматологів. У 1955 році він здобув освіту як стоматолог у L'Ecole Dentaire de Paris Diploma Chirurgie Dentaire, а також пройшов навчання за напрямом «Стоматологія» у Норвезькій стоматологічній школі в Осло у 1956 році. Доктор Барман має більш ніж 40-річний досвід роботи у муніципальних клініках та у власній приватній клініці. Двоє дітей також стали стоматологами.

За ці роки Др. Барман розробив кілька продуктів, які покращують та спрощують гігієну ротової порожнини. А найвідомішим його продуктом у всьому світі стала зубна щітка
Dr. Barman's Superbrush.

Першим промисловим проектом бренду Dr. Barman's стали зубочистки Sanodent Interdental Woodsticks. Оскільки на той час лише незначна частина населення використовувала зубну нитку, Др. Барман вирішив розробити зубочистку такої форми та якості, щоб зробити очищення міжзубних проміжків легшою процедурою. Ця зубочистка виявилася першою двосторонньою дерев'яною зубочисткою із трикутним поперечним перерізом на ринку і швидко стала користуватися великим успіхом. Зубочистки випускалися Sanodent a.s. для Oral-B як приватний бренд, а згодом компанія була придбана Oral-B/Gillette, а потім Jordan A.S.

Найновіший проект Dr. Barman's – розробка ринку домашніх тварин. Спільно із провідними ветеринарами Норвегії, Др. Рольф Барман розробив двосторонню зубну щітку для тварин. Вона була представлена ​​на ринку в 2002 році через компаніюhttps://petosan.com/.

 

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

  • Норвезька стоматологічна асоціація / Norwegian Dental Association
  • Всесвітня стоматологічна федерація FDI/FDI Wold Dental Federation
  • Міжнародна асоціація педіатричної стоматології IAPD / IAPD International Association of Paedric Dentistry
  • Партнерство в Скандинавському товаристві пародонтології SSP (Scandinavian Society of Periodontlogy (SSP) та Американської стоматологічної асоціації ADA (ADA American Dental Association)

 

Справжні інновації кидають виклик існуючій думці.
 

Перетинають бар'єри. Порушують правила.