Про компанію

SPECIALISED SWISS DENTAL CARE

 

Фірма paro® була зареєстрована в 1978 році як незалежна торгова марка Esro, Inc. - провідний швейцарський виробник засобів для догляду за ротовою порожниною.

 

НАШ ЛОЗУНГ: ЗДОРОВІ ЗУБИ ДО ГЛИБКОЇ СТАРОСТІ

 

paro® - ексклюзивна торгова марка в області гігієни порожнини рота закріпила за собою уявлення, що сьогодні немає необхідності в інших сучасних та ефективних засобах догляду за порожниною рота і не потрібно більше страждати захворюваннями зубів. Наша місія - звернути увагу людей на профілактичні заходи щодо запобігання захворюванням зубів та ясен.

 

НАШЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ:

 

paro® пропонує широкий асортимент високоякісної продукції по догляду за ротовою порожниною та ортодонтичними конструкціями. Всі кошти були розроблені, протестовані та зроблені за допомогою останніх нових досягнень. Кожен продукт paro®  - це матеріал та технологія вищої якості. Завдяки широкому асортименту продукції paro® Ви зможете запропонувати пацієнтам та покупцям можливість вибору з усієї різноманітності для здоров'я зубів та гарної посмішки на довгі роки..

 

Медичні зубочистки paro®

 

Зубочистки є особливо корисними для видалення частинок їжі з міжзубних проміжків. При адекватному використанні може бути видалений бактеріальний наліт. До того ж, проводиться ніжний масаж ясен. Завдяки поперечному трикутному розрізу paro® медичні зубочистки ідеально підходять для очищення інтердентальних областей. Зволожіть зубочистку в слині перед використанням, це пом'якшить її та зробить більш гнучкою.

 

paro® Зубні щітки

 

Завдяки тонкій шиї та унікальній довгій ручці серія зубних щіток paro®  використовується в усьому світі та гарантує ретельне очищення зубів. Ідеально закруглена нейлонова щетина дозволяє інтенсивно видаляти наліт і разом із цим оберігати чутливі ясна.

 

paro® Гелі з амінфлюоридом

 

Гелі paro® з амінфлюоридом - чудовий вибір для оптимального фторування зубної емалі. Висока концентрація флюориду підвищує опір карієсу.

 

ОСНОВНІ МОМЕНТИ:

 

Запатентовані paro® BRUSH-STICKS пластикові палички-щіточки покриті ворсинками; легкі у використанні та ефективно очищають міжзубні проміжки.

Патент paro® ISOLA: пластикове напилення металевого стрижня є інновацією paro®; а також запатентований великий вибір інтердентальних йоржів різних розмірів та форм.

Багатофункціональність: все paro® ISOLA F змінні йоржики підходять до різних тримачів та зубних щіток paro®, таким чином, надаючи зубним щіткам додаткові функції.

Специфіка: тільки в paro® Ви знайдете найтонші у світі дерев'яні зубочистки. Варто згадувати використання амінфлюориду в наших зубних пастах та ополіскувачах.

Професійні партнери: кожен продукт paro® був розроблений спільно з університетами та дентальними гігієнічними школами. Усі кошти були ретельно протестовані, що гарантує їхнє безпечне та ефективне використання..