FDB6

SparX Натуральні ягідні цукерки з ксилітом, 30 г

 

Діти люблять цукерки, але вони ненавидять карієс так само, як і дорослі. Тому Spry створила SparX цукерки – ласощі без цукру з корисними властивостями. SparX цукерки підсолоджуються тільки ксилітом, натуральним інгредієнтом із клінічно підтвердженими, унікальними, корисними властивостями для зубів. До того ж, у ксиліту є неймовірно низький глікемічний індекс, завдяки чому SparX підходить гіперактивним дітям і навіть дітям з діабетом. Натуральна цукерка, яка справді корисна для зубів? Так будь ласка!

 

Порадувати Вашу дитину ласун свіжими ягодами - це здорово, але це може бути дуже клопітно, особливо в дорозі. Тепер Ви можете запропонувати аналогічне задоволення з SparX натуральними ягідними цукерками. Вашій дитині сподобається чудове поєднання смаків чорниці, малини та полуниці – а Вам сподобається пригощати корисним для здоров'я солодким без зайвого клопоту!

Склад

Ксіліт, гуміарабік, натуральні ароматизатори (чорниця, малина, полуниця), гліцерофосфат кальцію, магнію стеарат, бджолиний віск, натуральні барвники

 

Інструкція

Численні клінічні дослідження показали, що для отримання максимальної користі від ксиліту для здоров'я ротової порожнини необхідний вплив ксиліту на зуби і тканини порожнини рота протягом дня. Система Spry Захист зубів пропонує повний асортимент натуральних засобів догляду за порожниною рота з ксилітом, щоб зробити цей вплив максимально зручним. Ми рекомендуємо дотримуватися нашої програми SPRY FOR 5.

 

Для досягнення найкращих результатів: їжте Spry цукерки з ксилітом або комбінацію інших продуктів з ксилітом з лінійки Spry Захист зубів не менше ніж п'ять разів протягом дня.

 

Виробник: Xlear Inc., США

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті