FDC6

SparX Натуральні цитрусові цукерки з ксилітом, 30 г

 

Діти люблять цукерки, але вони ненавидять карієс так само, як і дорослі. Тому Spry створила SparX цукерки – ласощі без цукру з корисними властивостями. SparX цукерки підсолоджуються тільки ксилітом, натуральним інгредієнтом із клінічно підтвердженими, унікальними, корисними властивостями для зубів. До того ж, у ксиліту є неймовірно низький глікемічний індекс, завдяки чому SparX підходить гіперактивним дітям і навіть дітям з діабетом. Натуральна цукерка, яка справді корисна для зубів? Так будь ласка!

 

Ваша дитина обожнює цукерки з легкою кислинкою? Тоді Вам потрібні SparX Натуральні цитрусові цукерки! Освіжаюча суміш лайма, апельсина та мандарину обов'язково задовольнить потяг Вашого малюка до солодкого з легкою кислинкою.

 

Склад

Ксіліт, гуміарабік, натуральні ароматизатори (лайм, апельсин, мандарин), гліцерофосфат кальцію, магнію стеарат, бджолиний віск, натуральні барвники

 

Інструкція

Численні клінічні дослідження показали, що для отримання максимальної користі від ксиліту для здоров'я ротової порожнини необхідний вплив ксиліту на зуби і тканини порожнини рота протягом дня. Система Spry Захист зубів пропонує повний асортимент натуральних засобів догляду за порожниною рота з ксилітом, щоб зробити цей вплив максимально зручним. Ми рекомендуємо дотримуватися нашої програми SPRY FOR 5.

 

Для досягнення найкращих результатів: їжте Spry цукерки з ксилітом або комбінацію інших продуктів з ксилітом з лінійки Spry Захист зубів не менше ніж п'ять разів протягом дня.

 

Виробник: Xlear Inc., США

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті