GPP276

Spry Натуральна жувальна гумка з м'ятою перцевою та ксилітом, 27 шт.

 

Чому ми не можемо перестати посміхатися? Тому що є Spry! Жувальна гумка без цукру Spry містить ксиліт, натуральний підсолоджувач, з клінічно підтвердженими, унікальними, корисними властивостями для здоров'я зубів. Ця жувальна гумка зручним способом освіжає дихання і при цьому захищає від бактерій, що викликають карієс та руйнування зубів. А з нашим новим стійким смаком, Ви виявите, наскільки легко користуватися Spry і бути впевненими на оглядах у стоматолога!

 

Освіжаючий смак жувальної гумки Spry з м'ятою перцевою став крутішим, ніж будь-коли! Незалежно від того, займаєтеся Ви у тренажерному залі, йдете кудись або активно граєте з дітьми, Spry – це ідеальний спосіб освіжитися. А наш новий, більш стійкий смак надасть Вашому диханню абсолютної крижаної свіжості!

 

Склад

Ксіліт, жувальна основа, натуральні ароматизатори, карбонат кальцію, гуміарабік, рослинний гліцерин, лецитин соняшнику, карнаубський віск

 

Інструкція

Численні клінічні дослідження показали, що для отримання максимальної користі від ксиліту для здоров'я ротової порожнини необхідний вплив ксиліту на зуби і тканини порожнини рота протягом дня. Система Spry Захист зубів пропонує повний асортимент натуральних засобів догляду за порожниною рота з ксилітом, щоб зробити цей вплив максимально зручним. Ми рекомендуємо дотримуватися нашої програми SPRY FOR 5.

 

Для досягнення найкращих результатів: жуйте Spry жувальну гумку з ксилітом або комбінацію інших продуктів з ксилітом з лінійки Spry Захист зубів не менше ніж п'ять разів протягом дня.

 

Виробник: Xlear Inc., США


Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті