2.0019

DenTek Temparin Max Відновлення пломб, коронок або вкладок, що випали.

 

До складу Temparin Max входять самі інгредієнти, які застосовують професійні стоматологи. Це тимчасовий засіб, призначений для заміни пломби, коронки або вкладки, що випала, до тих пір, поки у Вас не з'явиться можливість відвідати Вашого стоматолога; видаляти його може лише професійний стоматолог. Після застосування відвідайте стоматолога протягом 48 годин.

 

Ця продукція рекомендована при

  • Випадання пломби чи коронки
  • Між візитами до стоматолога
 

Виробник: ДенТек Орал Кеар Інк., США

 

 

 

Інструкція по застосуванню

Інструкція щодо заміни пломби, що випала: Промийте зону порожнини теплою водою, не висушуйте. Відламайте лопаткою або відщипніть невелику кількість Temparin Max з флакона і скачайте пальцями в кульку. Злегка переповніть порожнину засобом Temparin Max і утрамбуйте кінчиком аплікатора. Зімкніть зуби, ніби Ви кусаєте аркуш паперу і зробіть пару жувальних або перетираючих рухів, щоб сформувати зручний прикус. Використовуйте вологий ватний тампон для видалення надлишків Temparin Max навколо обробленої ділянки. Вологість прискорить затвердіння матеріалу. Через кілька хвилин Temparin Max трохи затвердіє у роті, але необхідно уникати жування на оброблений зуб протягом 2-3 годин, щоб матеріал повністю затвердів.

 

Інструкція із закріплення коронок або вкладок, що випали: Спочатку спробуйте точно поставити коронку або вкладку назад на поверхню зуба. Якщо вам це не вдається, або якщо зуб тріснув, не продовжуйте. Якщо коронка випала разом зі штифтом, або якщо всередині коронки залишився шмат зуба, Temparin Max може не приклеїтися. Обережно промийте зону зуба, а також внутрішню частину коронки або вкладки теплою водою і не висушуйте. Відламайте лопаткою або відщипніть невелику кількість Temparin Max з флакона, скачайте пальцями в кульку і рівномірно помістіть всередині коронки або вкладки. Встановіть коронку або вкладку на зуб і прикусіть таким чином, щоб вони стали на своє місце.

 

Запобіжні заходи: Щоб уникнути інфікування та/або серйозних травм, не використовуйте цей продукт у разі пульсуючого болю, виразок або набрякання ураженої ділянки. За наявності будь-якого із зазначених симптомів негайно проконсультуйтеся зі своїм стоматологом. Не наносьте цей продукт на відкриті рани. Чи не ковтайте. Не використовуйте при алергії на Евгенол. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ВСЮ ІНСТРУКЦІЮ! Вимийте та висушіть руки. Використовуйте лише необхідну кількість для швидкої стоматологічної допомоги, а решту збережіть для подальшого застосування. ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ.

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті