7.1060

paro® micro brush-stick F Зубні мікрощітки, 5 шт.

 

Ретельне очищення та одночасно масаж роблять paro® micro brush-stick F Зубні мікро-щітки чудовим вибором для лікування та профілактики подразнення ясен. paro® micro brush-stick F запатентовано на міжнародному рівні.

 

Передові технології в галузі гігієни ротової порожнини. Наша зубочистка майбутнього запозичила форму та легкість у використанні від її дерев'яного попередника. На цьому подібності закінчуються, тому що paro® micro brush-stick F мають пластикову основу з оксамитовим покриттям. Це додаткове покриття не тільки приємне у використанні, але й створює умови для повного та ретельного видалення бактеріального нальоту. Їхня дуже тонка форма, надзвичайно гнучка, що сприяє доступу практично до кожного міжзубного проміжку.

 

У кожній упаковці paro® micro brush-stick F перебуває зручний тримач paro strong>® handy grip F і захисний ковпачок, який захищає щітки при перевезенні та полегшує встановлення нових щіток на тримач.

 

paro® micro brush-stick F підходять до всіх тримачів paro® isola F, включаючи різні зубні щітки paro®. Вони ідеальні для жувальних груп зубів і є багаторазовими..

 

Арт. 7.1060 paro® micro brush-stick F, Зубні мікрощітки покриті оксамитовими ворсинками.

 

Виробник: ESRO AG, Швейцарія

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті