Зубочистка нового покоління Scrub Betweens Dental Pick від компанії DenTek

Компанія DenTek представила свою нову розробку - зубочистку Scrub Betweens Dental Pick, забезпечену тисячами мікрощетинок, що видаляють зубний наліт у важкодоступних місцях;

Scrub Betweens Dental Pick являє собою першу м'яку зубочистку, наконечник якої вкритий тисячами мікрощетинок. Діючи на кшталт крихітної зубної щітки, він акуратно ковзає міжзубними проміжками навіть у важкодоступних ділянках, ретельно видаляючи частинки їжі та зубний наліт, здатний призвести до розвитку карієсу і хвороб ясен.

"Ви можете взяти зубочистки Scrub Betweens із собою куди завгодно, тому що вони дуже компактні, зручні у використанні та призначені для одноразового застосування, - каже Шарлотта Хейвелі, співробітник відділу маркетингу компанії DenTek. - Багато людей використовують зубну нитку або зубочистки не тільки вдома, а й на роботі, а також у ресторанах. Тепер немає необхідності користуватися старомодними дерев'яними зубочистками - Scrub Betweens зручніші у використанні та ефективніше очищають міжзубні проміжки".

Дослідження показують, що щоденне очищення міжзубних проміжків знижує кількість бактерій, що викликають гінгівіт. За відсутності лікування гінгівіт може перейти в більш серйозне захворювання - пародонтит, за якого до патологічного процесу можуть залучатися зуби і щелепна кістка.

Крім стандартного застосування, Scrub Betweens також можна використовувати під час носіння брекетів. М'який наконечник дає змогу використовувати Scrub Betweens навіть за високої чутливості зубів, а зручний футляр дає змогу всюди брати їх із собою.