Здоров'я починається з порожнини рота!

Очевидно, що належний догляд за ротовою порожниною запобігає виникненню карієсу або проблеми з яснами. Однак менш відомий той факт, що запалення ясен збільшує також ризик серцево-судинних захворювань, хронічних захворювань дихальних шляхів, діабету та інших захворювань. Крім того, порожнина рота і горло, а також ніс, є першою точкою входу в організм для будь-яких частинок, таких як бактерії, забруднювальні речовини тощо. Регулярне використання ополіскувача для порожнини рота і полоскання ним горла може допомогти захистити порожнину рота і горло від забруднення такими частинками, тим самим знижуючи ризик їхнього потрапляння до легень і запобігаючи утворенню зубного нальоту, який вважається фактором, що запускає проблеми з яснами і запалення.

 

Ополіскувач для порожнини рота Tebodont® добре зарекомендував себе як провідний бренд аптечного ринку в Швейцарії та довів, що є чудовим і ефективним вибором для забезпечення загальної гігієни порожнини рота, боротьби із зубним нальотом і догляду за яснами. Його широко використовують стоматологи, стоматологи-гігієністи та фармацевти у Швейцарії та багатьох інших країнах світу. У складі лінійки продукції Tebodont® міститься олія чайного дерева (Melaleuca alternifolia) - натуральна ефірна олія, що має добре відому антибактеріальну, протигрибкову та противірусну дію. Цей продукт розробила і виробляє компанія Wild Pharma, розташована у Швейцарії.

 

Компанія Wild Pharma пропонує великий асортимент продукції різного призначення. Тісна співпраця з провідними стоматологічними університетами Швейцарії, стоматологічними клініками та стоматологами з 1940-х років дала змогу на своїх власних підприємствах розробити унікальний і широкий асортимент інноваційних зубних паст, гелів і ополіскувачів для порожнини рота. Професійна продукція з догляду за порожниною рота продається по всьому світу під торговими марками Tebodont®, Emoform®, Emofluor®, Depurdent® и Emofresh®. Їхні інноваційні формули пропонують чудові рішення для догляду за зубами для щоденного використання і для інтенсивного лікування (підвищена чутливість зубів, проблеми з яснами), а також для загального догляду за порожниною рота.

Ми будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нами за адресою: [email protected]