11.1575

ECOSYM Контейнер для очищення та зберігання зубних протезів та ортодонтичних апаратів

 

Для глибокого щотижневого очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів (брекетів, ретейнерів, капп тощо). Інтенсивний засіб концентрат ECOSYM FORTE легко видаляє фарбування та стійкі відкладення від нікотину, червоного вина, кави, зубного каменю тощо.

 

Інструкція по застосуванню:

  • Налийте засіб ECOSYM FORTE у контейнер для очищення та зберігання зубних протезів до рівня нижньої частини решітки (зеленого кольору)
  • Помістіть зубний протез у контейнер та залийте теплою водою до повного занурення протеза у рідину.
  • Залиште зубний протез у засобі ECOSYM FORTE щонайменше на 1 годину або на ніч
  • Вийміть ґрати з протезом із контейнера та ретельно промийте протез теплою водою.


Для щоденного очищення ми рекомендуємо використовувати гель ECOSYM та щітку для зубних протезів та ортодонтичних апаратів ECOSYM.

 

Продукція ECOSYM для повсякденного та щотижневого догляду забезпечує відмінне очищення протезів та ортодонтичних апаратів та запобігає подразненню ясен. Бережні інгредієнти продукції ECOSYM, що не руйнують матеріали протезів та ортодонтичних апаратів, а також продовжують їх термін служби.

Містить лимонну кислоту, морську сіль та евкаліптову олію. Лимонна кислота розчиняє бактеріальний наліт, не справляючи у своїй руйнівного на матеріали протеза. Морська сіль стабілізує та посилює дію лимонної кислоти. Евкаліптова олія надає протезу приємного аромату свіжості та освіжає дихання. Мікро-тонка масляна плівка евкаліптової олії захищає поверхню протеза. Протези та ортодонтичні апарати залишаються як нові протягом багатьох років.

 

Розмір: 110(Д) x 80(Ш) x 70(В) мм
Вага: 100 г

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті