XLR

Xlear Порятунок натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом та ефірними оліями, з дозатором, 45 мл

 

Зустрічайте Xlear Порятунок, назальний спрей, коли Вам потрібне сильніше, але натуральне вирішення проблем з верхніми дихальними шляхами. Трави та ефірні олії здавна використовуються для природного позбавлення багатьох недуг. Xlear Порятунок містить трав'яні добавки, такі як Pau d’Arco, та ефірні олії, такі як орегано, петрушка, евкаліпт та чайне дерево, які забезпечують швидке та ефективне полегшення тоді, коли це найбільше потрібно.

 

Як і оригінальний назальний спрей Xlear, Xlear Порятунок не містить медикаментів і не створює ризику відміни синдрому або залежності. Він займає важливе місце у провідній лінійці натуральних засобів догляду за носовими пазухами (синусами) Xlear як єдиний варіант на основі трав, що забезпечує догляд за носовими пазухами. Xlear Порятунок - ще один важливий інструмент у Вашому арсеналі для кращого дихання, щоб Ви могли насолоджуватися життям та бути впевненими у складі тих продуктів, які надходять до Вашого організму.

 

Якщо Вам потрібне швидке звільнення від закладеності носа, нежиті та забруднень у повітрі, Xlear Порятунок приходить на допомогу!

 

  • Містить трав'яні добавки та ефірні олії: Pau d'Arco, орегано, чайне дерево, евкаліпт та петрушку.
  • Склад без медикаментів означає відсутність ризику залежності або синдрому відміни, незалежно від того, як часто Вам потрібно користуватися спреєм.
  • Простий у використанні розпилювач із насосом-дозатором забезпечує приблизно 240 дрібнодисперсних розпилень. Флакона вистачить надовго.
  • Унікальна суміш трав у поєднанні із запатентованою оригінальною формулою назального спрею Xlear для швидкого полегшення, на яке Ви можете розраховувати.
  • Натуральний склад, без ГМО, тому Вам не потрібно перейматися тим, що надходить до Вашого організму.

 

Склад

Очищена вода, ксиліт, гліцерин, хлорид натрію (медичного рівня USP), бікарбонат натрію, вівсяний бета-глюкан, орегано, чайне дерево, евкаліпт, петрушка, кора мурашиного дерева (Pau d'Arco), екстракт насіння грей

 

Спосіб застосування

Дозатор-насос назального спрею забезпечує подачу точної кількості дрібнодисперсного розпилення.

 

  • Зніміть прозорий захисний ковпачок із флакона.
  • Перед використанням очистіть носові ходи, обережно висморкавшись.
  • Перед першим використанням, утримуючи флакон у вертикальному положенні, натисніть кілька разів на насос, доки розчин не почне розпорошуватися.
  • Вставте наконечник у ніздрю і повністю натисніть на насос, при цьому вдихаючи через ніс. Розпорошите по 2-4 рази на кожну ніздрю від чотирьох до п'яти разів на день до зникнення симптомів. Після кожного застосування очистіть наконечник та закрийте захисним ковпачком.

 

Використовуйте Xlear Порятунок для полегшення стану при закладеності носа, нежиті та забруднення в повітрі. Для регулярного щоденного використання ми рекомендуємо оригінальний Xlear Натуральний спрей з ксилітом і сольовим розчином.

 

Виробник: Xlear Inc., США

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті