10.3488

EMOFLUOR Щоденний догляд Ополіскувач для ротової порожнини, підходить для Диспенсера, 1500 мл

 

Місцеве застосування іонів калію позитивно впливає на профілактику та лікування підвищеної чутливості шийок зубів, що підтверджено клінічними дослідженнями.

 

EMOFLUOR® Щоденний догляд Ополіскувач для ротової порожнини містить хлорид калію та фторид натрію, ідеальну комбінацію двох активних компонентів, які захищають від хворобливих зовнішніх подразників і запобігають руйнуванню зубів.

 

Для хворобливих та чутливих шийок зубів, запалених ясен та запобігання руйнуванню зубів

 

EMOFLUOR® Щоденний догляд Ополіскувач для ротової порожнини готовий до застосування, освіжаючий, з м'ятним смаком

  • ідеальний рівень pH 6,2 - сприяє проникненню фтору в емаль та дентин.
  • мінеральні солі стимулюють слиновиділення та сприяють біологічному самоочищенню порожнини рота.

 

Для щоденного застосування.

 

Підходить для Диспенсера. У комплекті 120 склянок.

 

Активні інгредієнти: хлорид калію, цетилпіридиній хлорид, фторид натрію (250 мг/л F-), мінеральні солі. Не містить алкоголю та барвників.

 

Ефективність EMOFLUOR® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: дорослим та дітям від 6 років: тримайте флакон вертикально та злегка натисніть на нього до наповнення на рівні позначки 10 мл. Прополощіть 1-3 рази на день протягом 30 секунд і сплюньте. Також підходить для полоскання горла. Після застосування ополіскувача полоскати ротову порожнину водою не потрібно.

 

Склад: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Aroma, Sodium Fluoride (250 ppm F-), Sodium Saccharin.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 

 

 

Рішення Dr. Wild для чутливих зубів та оголених шийок зубів

Переглянути фрагмент презентації Emofluor лікарем Е. Венгер

 

Поширеність проблеми: Кожен третій дорослий страждає на підвищену чутливість зубів!

 

Втрата зубної емалі або атрофія ясен викликає підвищену чутливість зубів та оголення шийок зубів. Атрофія ясен виникає із віком чи є наслідком запалення чи роздратування ясен.

 

Внаслідок цього шийки зубів з підвищеною чутливістю оголюються і залишаються без будь-якого захисту і зуб реагує гострим болем на зовнішні дії (високі або низькі температури, солодкий, кислий, механічний вплив). Поширеним також є подразнення поверхні шийки зуба через ерозію, викликану найчастіше занадто енергійним чищенням зубів (при надмірній жорсткості щетини зубної щітки, занадто сильному натиску, використанні високоабразивної зубної пасти).

 

Крім того, підвищена чутливість до болю виникає при стоншенні емалі на жувальних поверхнях зуба. Короткочасні хворобливі відчуття можуть також виникнути після зняття зубних відкладень.

 

Причина: Патофізіологія

 

Дентин складається з безлічі канальців. Ці канальці заповнені рідиною. У разі оголення дентину, через цю рідину зовнішній вплив (тепло чи холод, дотик, потік повітря тощо) легко передається безпосередньо на нервові закінчення, що призводить до виникнення болю.

 

При підвищеній чутливості зубів чи шийок зубів хворобливі відчуття супроводжують процес чистки зубів. При цьому у людини виникає бажання знехтувати гігієнічними процедурами ротової порожнини, що призводить до серйозних захворювань ясен і зубів.

 

Рішення: Фторид олова

 

Для профілактики карієсу та зниження гіперчутливості зубів використовуються різні сполуки фторидів. Найбільш поверхневу дію (лише на емаль) мають монофосфат натрію та фторид натрію. Глибоку дію має амінофторид. Найсильнішою і пролонгованою дією має стабілізований фторид олова, який діє не тільки на емаль, але і на дентин.

 

 

Фторид олова утворює захисний шар на поверхні дентину. Відбувається закупорка дентинних канальців, у результаті передача хворобливого імпульсу на нервові закінчення блокується. Біль запобігли.

 

 

Додаткова перевага: Шар фториду олова це також чудовий резервуар фториду який запобігає карієсу кореня.

 

Крім того, він забезпечує комплексний захист від агресивного впливу кислот та запобігає виникненню ерозій.

 

Фторид олова, комплексний терапевтичний засіб місцевого застосування для гігієни ротової порожнини:

 

  • Запобігання пришийкуого карієсу
  • Прекрасна каріостатична дія
  • Захищає шийки зубів від агресивного впливу кислот та подальшого розм'якшення дентину
  • Десенсибілізуючий ефект на дентин
  • Протизапальна дія
  • Антимікробна дія
 

 

Ополіскувач для ротової порожнини EMOFLUOR із солями калію

 

Місцеве застосування іонів калію позитивно впливає на профілактику та лікування підвищеної чутливості шийок зубів, що підтверджено відповідними дослідженнями.

 

Підвищення вмісту калію в канальцях дентину призводить до деполяризації нервових волокон і, як наслідок, тривалого зниження чутливості.

 

Ополіскувач для ротової порожнини EMOFLUOR це:

 

• Каріостатичну дію завдяки фториду

• Стимуляція слиновиділення та біологічного

самоочищення ротової порожнини

• Зниження чутливості оголених шийок зубів

• Свіжий м'ятний смак

 

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті