10.3489

DEPURDENT Очищення та полірування Ополіскувач для ротової порожнини, підходить для Диспенсера, 1500 мл

 

Ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® довше зберігає Ваші зуби білими. Завдяки спеціальній формулі він запобігає утворенню зубного нальоту та фарбування, а також допомагає зберегти природну білизну Ваших зубів. Крім того, фторид захищає від карієсу, а приємний смак надовго освіжає подих.

 

Для ідеального результату використовуйте ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® разом з пастою для чищення та полірування зубів DEPURDENT®.

 

Не містить лаурилсульфату, спирту, штучних барвників та діоксиду титану.

 

Підходить для Диспенсера. У комплекті 120 склянок.

 

Ефективність DEPURDENT® підтверджена у клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: дорослим та дітям від 6 років: тримайте флакон вертикально і злегка натисніть на нього до досягнення дозування 10 мл (кільцева відмітка). Прополощіть 1-3 рази на день протягом 30 секунд, потім сплюньте. Також підходить для полоскання горла. Після застосування ополіскувача полоскати ротову порожнину водою не потрібно.

 

Склад: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Aroma, Potassium Citrate, Sodium Fluoride (250 ppm F-), Sodium Saccharin, Cetylpyridinum. 17200.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 

 

 

Паста для чищення та полірування зубів від Dr.Wild забезпечить Вам сяючу посмішку

Подивитись фрагмент презентації лінії DEPURDENT лікарем Є. Венгер

Природний колір зубів

 

Природний колір зубів включає широкий спектр різних відтінків. Для дорослих основним кольором зубів є колір слонової кістки з індивідуальними відтінками, які залежать від віку та етнічної приналежності та варіюються від чисто білого до жовтуватого та від коричневого до темно-сірого. Згодом, через неправильне чищення зубів, зубного нальоту та фарбування натуральний колір зубів може суттєво змінитися. Омертвілі зуби (зуби з віддаленими каналами) набувають сірого кольору. Крім того, зуби можуть виглядати жовтими також і у разі тонкої зубної емалі, через яку просвічує дентин темнішого кольору.

 

Зубний наліт

 

Зубний наліт – це сукупність усіх відкладень на поверхні зубів. Зубний наліт класифікується як твердий або м'який наліт, а фарбування на поверхні зубів також відносять до зубного нальоту. Твердий зубний наліт складається із зубного каменю (мінералізований зубний наліт) та відкладень (підясенний зубний камінь). М'який зубний наліт майже на 80% складається з бактерій, що мешкають у ротовій порожнині.

 

Фарбування зубів

 

Фарбування зубів - це видиме відхилення кольору поверхні зуба від природного кольору.

 

Фарбування зубів можна розділити на два типи:

 

1) Внутрішнє (Необоротне фарбування зубів)

 

Внутрішнє забарвлення, тобто. фарбування у внутрішніх тканинах зуба відбувається у тому випадку, якщо під час процесу мінералізації зуби піддаються впливу деяких лікарських засобів (наприклад, тетрациклінів), а також у разі хвороби матері під час вагітності (гігантоклітинний гепатит), або у разі травмування пульпи зуба. Таке внутрішнє фарбування зуба неможливо відчистити і може вплинути на загальний стан зубів.

 

2) Зовнішнє (Зворотне фарбування зубів)

 

Зовнішнє фарбування, тобто фарбування на поверхні зуба, спостерігається тільки на тих зубах, які вже прорізалися. Такий вид фарбування зубів відбувається в тому випадку, коли різні відкладення, що утворюються на поверхні зуба (зубний наліт, зубний камінь), внаслідок дії різних сил тяжіння (міжмолекулярні сили, електризація, водневі зв'язки) притягують пігменти або барвники, що містяться в їжі, напоях, ліках, природних стимуляторах та металах, а також бактерії (меланодонтія).

 

DEPURDENT® - Помітно чисті, сліпучі зуби

 

Недостатньо просто почистити зуби

 

Чищення зубів за допомогою зубної щітки, зубної пасти та засобів очищення міжзубних проміжків є необхідним для поверхневого очищення зубів. Але це не обов'язково захищає від зовнішнього фарбування. Фарбування, поява якого викликано зовнішніми факторами (нікотин, кава, чай, а також інші оборотні фарбування) можна усунути за допомогою пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®, що має високу чистячу здатність (коефіцієнт абразивності, значення RDA: 195). Багато людей прагнуть забезпечити своїм зубам помітну білизну, сліпучий блиск та природний колір.

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® усуває такі фарбування:

Продукти харчування: чорниця, вишня, лакриця, каррі

Напої: чай, кава, червоне вино

Природні стимулятори: нікотин, горіх бетеля (Areca catechu)

Лікарські засоби: хлоргексидин, препарати заліза, різні антибіотики

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® містить широко поширену абразивну речовину підтвердженої ефективності – пемзу дрібного помелу. Пемза це чистий, натуральний продукт (пористий прозорий вулканічний камінь), утворений вулканічними виверженнями з високим вмістом газу, який характеризується позитивним життєвим циклом.

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® не містить хімічних відбілювачів, ензимів та консервантів.

 

Застосовуйте пасту для чищення та полірування зубів DEPURDENT® тільки по

при необхідності, один або два рази на тиждень завдавши пасту на вологу зубну щітку. Чистіть і поліруйте пофарбовані ділянки дрібними круговими

рухами. Якщо Ви маєте підвищену чутливість або пошкодження зубів, перед застосуванням пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT® проконсультуйтеся у стоматолога.

 

Ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® – чудовий додаток до пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®!

 

• Його спеціальна формула1) запобігає утворенню зубного нальоту та фарбування та допомагає зберегти природну білизну зубів.

• Фторид захищає зуби від карієсу.

• Приємний смак надовго освіжає подих.

 

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті