10.3478

TEBODONT-F Ополіскувач порожнини рота з олією чайного дерева та фторидом, підходить для Диспенсера, 1500 мл

 

Для лікування та профілактики запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також при підвищеному утворенні зубного нальоту. Профілактика карієсу.

 

Містить 1,5% олії чайного дерева (Melaleuca Alternifolia) та фторид натрію.

 

TEBODONT® - це натуральне та ефективне рішення для успішного лікування гінгівіту, пародонтиту та запалень у порожнині рота.

 

У клінічних дослідженнях було успішно доведено, що олія чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, противірусну, протигрибкову та антисептичну дію на мікроорганізми порожнини рота.

 

Продукти рослинного походження лінії TEBODONT® є відмінною альтернативою хлоргексидину, оскільки мають такий самий терапевтичний ефект, але не мають побічних дій.

 

Ефективність TEBODONT® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Підходить для Диспенсера. У комплекті 120 стаканчиків.

 

Спосіб застосування: Прополощіть порожнину рота нерозбавленим TEBODONT-F® ополіскувачем 2-3 рази на день протягом 60-90 секунд, після чого сплюньте. Флакон тримайте вертикально і трохи натисніть на нього до наповнення на рівні позначки 10 мл. Востаннє використовувати TEBODONT-F® ополіскувач краще ввечері перед сном. Також підходить для полоскання горла. Після застосування ополіскувача полоскати ротову порожнину водою не потрібно.

 

Склад: Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Sorbitol, Glycerin, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia, Sodium Saccharin, Aroma, Sodium Fluoride (250 ppm F¯), Tocopylene Ac.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті