2.0011

DenTek Професійний набір для догляду за ротовою порожниною

 

Якщо результат від використання зубної щітки та флосу Вас не задовольняє, скористайтесь DenTek® професійним набором для догляду за ротовою порожниною, до складу якого входять інструменти для безпечного очищення в домашніх умовах з м'якою дією.

 

  • Інструменти, які можна мити в посудомийній машині, видаляють залишки їжі та зубного нальоту, масажують ясна, усувають неприємний запах у ротовій порожнині та відбілюють зуби.
  • До набору входять: очищувач з нержавіючої сталі та скалер для щотижневого використання, пластмасовий скалер для щоденного використання, гумовий масажер для ясен та стоматологічне дзеркало, стійке до запотівання.

 

Виробник: ДенТек Орал Кеар Інк., США

Інструкція по застосуванню

Стоматологічний скалер: Прикладіть скалер до зуба таким чином, щоб вершина вигину щільно прилягала до зуба. М'яко проведіть скалером у напрямку від лінії ясен до жувальної поверхні кожного зуба. Пластмасовий стоматологічний скалер можна використовувати щодня. Скалером із нержавіючої сталі слід користуватися один раз на тиждень.

Стоматологічний очищувач: Використовуйте очищувач для видалення залишків їжі, зубного нальоту та зубного каменю для здорових білих зубів. Починайте очищення від лінії ясен. Помістіть очищувач між зубами та повільно проведіть їм у напрямку до жувальної поверхні.

Масажер ясен: Розташуйте гумовий кінець масажера між зубами і легко натисніть на нього, потім круговими рухами помасажуйте ясна.

У кожної людини у роті живе величезна кількість ротових бактерій (huge_amount_of_oral_bacteria.pdf, 205 Kb) [Завантажити]

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті