11.3118

Ортодонтичний набір SWISS CARE Brush`n floss

 

Призначений для гігієнічного догляду при ортодонтичному лікуванні брекет-системою.

 

У набір входить:

  1. paro S39 Зубна щітка, м'яка (у поліетилені), 5 рядів щетин, з монопучковою насадкою. 1210 м'яких щетинок для чудового, стандартного очищення. При звичайному стані ясен середній ступінь зняття зубного нальоту. Завдяки компактній голівці та тонкій шийці, тепер навіть важкодоступні ділянки можуть бути легко очищені. Ідеально закруглені щетинки дозволяють інтенсивно видаляти наліт і разом із цим оберігати чутливі ясна. Ексклюзивні змінні насадки paro isola F можуть бути приєднані до ручок зубних щіток. Тепер лише за допомогою одного інструменту можна очистити весь зубний ряд навіть у важкодоступних місцях; зробити масаж ясен.
  2. Зубна паста paro AMIN на основі амінофториду 1250 ppm, 75 мл. Дякуючи амінофториду всі зубні пасти paro запобігають карієсу, зміцнюють зубну емаль і скорочують утворення зубного нальоту, а також запобігають пародонтиту. У зубній пасті paro AMIN концентрація амінофториду 1250 ppm. Для більш надійного захисту ясен містить пантенол.
  3. Ополіскувач порожнини рота paro DENT з амінофторидом, 500 мл.  Містить комбінацію амінофториду та фториду натрію. Ці активні інгредієнти запобігають виникненню карієсу, знижують утворення зубних відкладень, надають свіжості диханню. Не містить алкоголь та барвників.
  4. paro brush'n floss Зубна нитка та щітка, суперфлос, 20 x 15 см. Ідеально підходить для чищення зубних брекетів, імплантатів, мостів та великих проміжків між зубами. Завдяки унікальним компонентам, посиленим на кінцях нейлонової нитки для легкого введення та пухнастої середньої частини, Ви отримаєте найкращі результати.
  5. Міжзубні щітки paro isola F x-тонкі, конічні Ø1.9/5.0 мм, 5 шт. У кожній упаковці paro isola F міжзубних щіток знаходиться paro handy-grip F, компактний тримач, який зручний для використання на ходу. Можуть також використовуватися з різними тримачами та зубними щітками paro. Всі paro міжзубні щітки мають пластикове захисне покриття стрижня.
  6. Косметичка та професійна інструкція із застосування

 

У ціну набору включено 5% знижку.

 

Виробник: Dr. Wild & Co. AG (Швейцарія), ESRO AG (Швейцарія)

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті