11.3114

Гігієнічний набір SWISS CARE

 

Призначений для комплексного догляду за зубами: захищає від різних видів карієсу (емалі та дентину), знижує чутливість зубів та шийки зуба. Зміцнює м'яку зубну емаль та захищає від ерозій. Глибоко очищує міжзубні проміжки.

 

У набір входить:

  1. paro S39 Зубна щітка, м'яка (у поліетилені), 5 рядів щетин, з монопучковою насадкою. 1210 м'яких щетинок для чудового, стандартного очищення. При звичайному стані ясен середній ступінь зняття зубного нальоту. Завдяки компактній голівці та тонкій шийці, тепер навіть важкодоступні ділянки можуть бути легко очищені. Ідеально закруглені щетинки дозволяють інтенсивно видаляти наліт і разом із цим оберігати чутливі ясна. Ексклюзивні змінні насадки paro isola F можуть бути приєднані до ручок зубних щіток. Тепер лише за допомогою одного інструменту можна очистити весь зубний ряд навіть у важкодоступних місцях; зробити масаж ясен.
  2. EMOFORM Захист від карієсу Зубна паста, 75 мл. Поєднання фториду натрію, стабілізованого фториду олова та ксиліту забезпечує відмінну захист від карієсу, зміцнює м'яку зубну емаль та захищає від ерозій.
  3. EMOFLUOR Щоденний догляд Ополіскувач для ротової порожнини, 500 мл. Містить хлорид калію та фторид натрію, ідеальну комбінацію двох активних компонентів, які захищають від хворобливих зовнішніх подразників та запобігають руйнуванню зубів.
  4. DenTek Комфортне очищення Флос-зубочистки, 75 шт. Тонкий, шовковий флос, комфортно ковзає між вузькими міжзубними проміжками та чутливими яснами. До того ж вони мають унікальний скребок язика для освіження дихання та текстуровану зубочистку для глибокого очищення міжзубних проміжків.
  5. Косметичка та професійна інструкція із застосування

 

У ціну набору включено 5% знижку.

 

Виробник: Dr. Wild & Co. AG (Швейцарія), ESRO AG (Швейцарія), DenTek (США)

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті