11.3116

Хірургічний набір SWISS CARE paro surgical

 

Призначений для догляду за ротовою порожниною в період після хірургічних втручань: видалення зуба, операції на слизовій оболонці порожнини рота, операції на тканинах пародонту (клаптеві операції, кюретаж), 1-й етап імплантації (установка імплантатів).

 

У набір входить:

  1. paro Хірургічна зубна щітка, мега м'яка. Розроблена спеціально для використання після хірургічних втручань або променевої терапії, а також коли не можна використовувати звичайну зубну щітку. Мега м'які щетинки ніжно та дбайливо обробляють болючі ділянки. Вузька та закруглена головка щітки забезпечує високий ступінь свободи рухів для цілеспрямованого догляду. paro Хірургічна зубна щітка ідеально підходить для аплікації гелів із хлоргексидином або олією чайного дерева.
  2. TEBODONT-F Зубна паста з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia) та фторидом, 75 мл. Вміст олії чайного дерева - 0.75%. Перешкоджає утворенню зубного нальоту, зміцнює ясна, профілактика карієсу.
  3. TEBODONT Ополіскувач для ротової порожнини з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), без фториду, 500мл. Вміст олії чайного дерева - 1.5%. Для лікування та профілактики запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також при підвищеному утворенні зубного нальоту.
  4. TEBODONT Спрей з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), 25 мл. Вміст олії чайного дерева - 2.5 %. Для інтенсивного лікування запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота. Перешкоджає утворенню зубного нальоту. Для цілеспрямованого застосування.
  5. Косметичка та професійна інструкція із застосування

 

У ціну набору включено 5% знижку.

 

Виробник: Dr. Wild & Co. AG (Швейцарія), ESRO AG (Швейцарія)

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті