Новинки: Продукция компании Dr. Wild на основе технологии CUROLOX®

НОВИНКИ:
Продукція компанії Dr. Wild на основі технології CUROLOX®

 

CUROLOX®: самоорганізовані пептиди

Компанія Dr. Wild з гордістю повідомляє вам про 3 нових інноваційних та видатних продукти, в яких використовується запатентована технологія CUROLOX®.

Технологія CUROLOX® базується на самоорганізованих пептидах, які формують тривимірну матрицю, що володіє високим афінітетом до зубних мінералів.

 

ПРО ТЕХНОЛОГІЮ CUROLOX®

В основі запатентованої технології CUROLOX® лежать самоорганізуючі пептиди, які формують тривимірну матрицю, що володіє великими афінітет до твердої тканини зуба. 
EMOFLUOR® DESENS Гель призначений для лікування підвищеної чутливості зубів. У гелі використовується здатність технології CUROLOX® формувати міцні зв'язки з поверхнею зуба, створюючи на дентині стійкий і високоактивний захисний бар'єр, який швидко пригнічує більові подразники.

EMOFLUOR® PROTECT Гель використовує технологію CUROLOX® для ефективного захист емалі від дії кислот.
В чистому вигляді технологія CUROLOX® використовується в REGENAMEL®, як точка кристалізації для нових кристалів гідроксиапатиту. Завдяки цьому, стоматологи отримали можливість для неінвазивної регенерації каріозних уражень і аналогічних зубних дефектів – Цілеспрямована Регенерація Емалі (GER).

Цілеспрямована Регенерація Емалі (GER).

 

WILD REGENAMEL®

 

Технологія CUROLOX® у продукті WILD REGENAMEL® ініціює процес природньої регенерації емалі. Це дозволяє створити неінвазивну, зручну для пацієнта стоматологію - без свердління і пломб.

Наші біомедичні рішення базуються на революційних відкриттях і винаходах, створених командою провідних дослідників під керівництвом доктора Амалії Аггелі (Dr. Amalia Aggeli) з Університету Лідса, Великобританія. Вони відкрили невелику "розумну" молекулу білка з особливою способністю формувати тривимірну біоматрицю, яка має високий ступінь схожості з зубним мінералом. Завдяки цій молекулі, запускається процес біоміметичної мінералізації: мінерали природного походження, що надходять із слини, включаються в матрицю, формуються кристали гідроксіапатиту de novo. Це відповідає природному процесу мінералізації, який відбувається під час одонтогенезу.

        

      

Цей винахід використовується у вигляді чистої молекулярної форми під брендом WILD REGENAMEL®, для підвищення способності організму до самовідновлення. Це дає стоматологам неінвазивний спосіб регенерації каріозних уражень і аналогічних зубних дефектів - Цілеспрямована Регенерація Емалі (GER).

 

Концепція інтелектуального лікування

Цілеспрямована Регенерація Емалі (GER) усуває розрив між простою профілактикою і інвазійними втручаннями. Там, де раніше переважали реставраційні методи лікування, тепер стоматолог може запропонувати своїм пацієнтам ефективну терапію. Особливо для найменших пацієнтів, REGENAMEL® пропонує безпечне, просте і безболісне рішення.

            

 

Brochure

Research Report 1

Research Report 2

 Research Report 3

http://swisstrade.com.ua/wild-pharma/regenamel/

 


 

EMOFLUOR® DESENS GEL Professional

EMOFLUOR® DESENS GEL Professional призначений для застосування при підвищеній чутливості зубів. У гелі використовується здатність технології CUROLOX® формувати міцні зв'язки з поверхнею зуба, створюючи на дентині стійкий і високоактивний захисний бар'єр, який швидко пригнічує більові подразники.

Тому EMOFLUOR® DESENS GEL Professional є ідеальним засобом для зниження чутливості, рекомендованим для застосування перед гігієнічними процедурами у стоматолога.

EMOFLUOR® DESENS GEL Professional - єдиний продукт, який протягом декількох хвилин герметизує відкриті дентинні канальці і надовго зменшує біль, викликаний підвищеною чутливістю зубів, завдяки швидкому формуванню захисного бар'єру з технологією CUROLOX.
 

Brochure

Research Report 1

Research Report 2

Fact Sheet

http://swisstrade.com.ua/wild-pharma/emofluor/

 


 

EMOFLUOR® PROTECT GEL Professional

 

EMOFLUOR® PROTECT GEL Professional використовує здатність технології CUROLOX® формувати міцні зв'язки з поверхнею зуба, створюючи стійкий і довготривалий захисний шар на зубах для ефективного захисту емалі від впливу кислот.

Тому EMOFLUOR® PROTECT GEL Professional є ідеальним засобом для захисту від ерозії, інтенсивної профілактики в домашніх умовах, а також ідеальним продуктом для застосування після відбілювання.

 

Відбілювання робить зуби більш тьмяними і підвищує їх чутливість

  • EMOFLUOR® PROTECT GEL Professional відразу надає зубам блиску
  • Зуби стають більш гладкими
  • Зменшує чутливість після відбілювання

 

Сполучення EMOFLUOR® PROTECT GEL Professional, технології CUROLOX® та солей кальцію і фосфату утворюють високоефективний бар'єр від впливу кислот, який захищає зуби від ерозії.

Захисний шар миттєво робить зуби гладкими, і навіть тьмяні, як мел, зуби після відбілювання починають красиво блищати.
 

Brochure

Fact Sheet

http://swisstrade.com.ua/wild-pharma/emofluor/