Нагорода за найкращий продукт «SWISS EXCELLENCE Product Award 2016»

Нагорода за найкращий продукт "SWISS EXCELLENCE Product Award 2016".

 

У 2016 році гель EMOFLUOR® DESENS GEL PROFESSIONAL удостоєний нагороди "SWISS EXCELLENCE Product Award 2016" від швейцарського фонду SWISS EXCELLENCE FOUNDATION як видатний інноваційний проєкт.

Швейцарський фонд SWISS EXCELLENCE FOUNDATION присуджує цю нагороду на щорічній основі тільки унікальним, технічно складним і високоякісним проєктам.

Проєкти, відзначені цією нагородою, повністю готові до виходу на ринок, базуються на глибокому ступені наукових досліджень і розробок, і при цьому є унікальними продуктами з видатним рівнем інновацій.

Відзначена нагородами технологія CUROLOX® TECHNOLOGY від Credentis AG пройшла доопрацювання та оптимізацію в гелі EMOFLUOR® DESENS GEL PROFESSIONAL. Наслідком цього є швидке формування стійкого захисного бар'єру на дентині.

Завдяки простоті використання та ефективності зниження чутливості зубів, гель EMOFLUOR® DESENS GEL PROFESSIONAL повертає втрачену якість життя через підвищену чутливість зубів. Тепер знову можна вживати кислу, гарячу, холодну їжу та напої.

У Швейцарії ексклюзивним продавцем цього зубного гелю є компанія Dr. Wild & Co. AG, головний офіс якої розташований у місті Муттенц.

http://www.swiss-excellence.ch

 

Про компанію Dr. Wild & Co. AG

Починаючи з 1932 року, компанія Dr. Wild & Co. AG розробляє, виробляє та здійснює торгівлю високоякісною фармацевтичною та стоматологічною продукцією у Швейцарії. Керуючись принципами високої якості та надійності, компанія створила такі відомі бренди, як CONTRA-SCHMERZ®, OXYPLASTIN®, Vi-De3®, EMOFORM®, EMOFLUOR®, EMOFLUOR®, TEBODONT®, та продовжує постійне удосконалення своєї продукції, а також OXYPLASTIN®, Vi-De3®, EMOFORM®, EMOFLUOR®, EMOFLUOR®, TEBODONT®, TEBODONT®, та продовжує постійне вдосконалення своєї продукції.

http://www.wild-dental.swiss

 

Про технологіюCUROLOX®

Запатентована технологія CUROLOX® заснована на самоорганізованих пептидах, які формують тривимірну матрицю, що характеризується високою спорідненістю із зубною емаллю та дентином.

Гель EMOFLUOR® DESENS GEL призначений для лікування зубів із підвищеною чутливістю. У ньому задіяна така властивість технології CUROLOX®, як висока здатність склеювання з поверхнею зуба, завдяки якій на дентині формується ефективний захисний бар'єр. А це, своєю чергою, швидко захищає від хворобливих подразників.

У гелі EMOFLUOR® PROTECT GEL використана технологія CUROLOX®, яка забезпечує ефективний захист емалі від впливу кислот.

У чистому вигляді технологія CUROLOX® використовується в REGENAMEL® як ядро кристалізації для нових кристалів гідроксиапатиту. Завдяки цьому стоматологи отримали можливість неінвазивної регенерації каріозних уражень та аналогічних зубних дефектів - технологія керованої регенерації емалі Guided Enamel Regeneration (GER).

https://professional.vvardis.com/technology/