1.2024

EMOFORM Діамант Відбілююча Зубна паста, 3 мл

 

EMOFORM® Діамант Відбілююча Зубна паста є результатом стоматологічних досліджень компанії Dr. WILD. Вона містить найдрібніші частинки справжнього діаманту, які м'яко очищають і полірують поверхню зубів, при цьому не дратуючи та не травмуючи чутливі ділянки. Тому EMOFORM® Діамант особливо підходить для досягнення природної білизни зубів у пацієнтів з підвищеною чутливістю шийок зубів. Результатом є помітно гладкіша і біла поверхня зубів, що надалі перешкоджає утворенню зубного нальоту і, як наслідок, зубного каменю. Фторид, що входить до складу зубної пасти, активно захищає від карієсу та зміцнює емаль.

Для сліпучої білої посмішки, без хімічних відбілювачів та ферментів.

 

EMOFORM® Бриллиант не містить пластикових мікрочастинок, лаурильсульфату натрію (SLS), консервантів, штучних підсолоджувачів або наночастинок.

 

Ефективність EMOFORM® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: дорослим та підліткам старше 12 років - чистити зуби кілька разів на день.

 

Склад: Glycerin, Silica, Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, PEG-8, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Potassium Phosphate, Aroma, Sodium Chloride, Rebaudio Fluoride (1'400 ppm F), Diamond Powder, C.I. 42090, Limonene; RDA ca. 30 (низька абразивність), pH ca. 7.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

Можливо вас це зацікавить
  • Нещодавно переглянуті