Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

Здоров'я тіла починається зі здоров'я ротової порожнини | Dr. Wild & Co. AG, Швейцарія

23.11.2020

Здоров'я тіла починається зі здоров'я ротової порожнини | Dr. Wild & Co. Швейцарія

 

Оптимальний догляд за ротовою порожниною і горлом дозволяє запобігти інфекції організму, за аналогією з тим, як діє належна гігієна рук або дотримання дистанції.
 
Прості заходи дивним чином впливають на ефективність профілактики інфекцій.
 
Сьогодні ми всі знаємо про важливість дотримання соціальної дистанції та належної гігієни рук. Але той факт, що оптимальний догляд за ротовою порожниною і горлом може забезпечити профілактику інфекцій, - ще не міцно закріпився в суспільній свідомості.
 
Інфекції в основному викликаються мікроорганізмами, такими як:
-віруси,
-бактерії,
-гриби.
 
Перш ніж мікроорганізми зможуть запустити механізм інфекційного захворювання в організмі, їм потрібно «пробратися» в організм.
У такому випадку область рота та горла має ключове значення.
 
При попаданні мікроорганізмів в організм через ротоглотку, кількість мікроорганізмів виявляється вирішальною для подальшого розвитку інфекції.
 
Поки мікроорганізми ще знаходяться в нашій ротоглотці, їх кількість можна зменшити з використанням ополіскувачів для рота до рівня, який унеможливлює розвиток інфекції.
 
Крім того, використання антимікробних ополіскувачів для рота також може деактивувати мікроорганізми.
 
Дослідження 1, проведене в лабораторних умовах, показало, що всього через 30 секунд використання ополіскувачі для рота знижують кількість вірусів Sars-CoV-2 настільки, що віруси більше не виявляються.
 
 
 
На підставі цих доклінічних даних можна припустити, що щоденне полоскання рота і горла знижує вірусне навантаження настільки суттєво, що інфікування стає неможливим!
 
Антимікробна дія олії чайного дерева відома вже давно. Наприклад, під час Другої світової війни австралійські солдати використовували олію чайного дерева для обробки ран та захисту від інфекцій.
 
Сьогодні олія австралійського чайного дерева успішно використовується у спеціально розробленій компанією Wild Pharma продукції, під брендом TEBODONT®.
 
 
Ця продукція застосовується як альтернатива натурального походження в стоматології, для лікування та профілактики. Вона рекомендована стоматологами та стоматологами-гігієністами для забезпечення оптимальної гігієни зубів та порожнини рота.
 
Дослідження 2 з використанням TEBODONT® також показали:
 - успішну боротьбу з інфекціями в області рота та горла,
 - ефективне знищення мікроорганізмів.
 
1 TL Meister та ін. 
 
2 A Hasler, Teebaum&l in oral care, Schweiz. Med. Zeit. Phytotherapie, 2006, 1, 2-4
 
Dr. Wild & Co. AG | Hofackerstrasse 8 | 4132 Muttenz | Switzerland