Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

Наука... є просто наукою. Поки Ви не почнете застосовувати її для вдосконалення світу.

Ви турбуєтеся про інших. Ми дбаємо про вас.

 

Очищення води в Мумбаї, покращення доріг у Лондоні або життя людей, врятованих на полі бою – 3М™ допомагає підвищити безпеку кожного в світі, що змінюється. У різних галузях та сферах застосування 3М™ технології, знання та енергія створюють інноваційні рішення, які допомагають вам контролювати ваше середовище, так що ви можете зосередитись на виконанні своїх поточних завдань. 

 

Засоби індивідуального захисту

 

3М™ пропонує рішення для безпеки, які підвищують комфорт, одночасно допомагаючи роботодавцям краще дотримуватись нормативно-правових вимог, завдяки використанню засобів захисту для всього – від очей та голови до слуху та респіраторної системи.


3M Aura 9332+ Респіратор, захист рівня FFP3, з клапаном, 1 шт.

3M™ Aura™ 9332+ Протиаерозольний респіратор, який забезпечує захист дихання рівня FFP3, має складану пласку трипанельну конструкцію, запатентований високо фільтруючий матеріал з низьким опором диханню та рельєфну верхню панель, яка допомагає зменшити запотівання окулярів. Він оснащений інноваційною вкладкою для підборіддя, що сприяє легкому регулюванню, а його оголов'я має кольорове маркування для простої ідентифікації. 3M™ Cool Flow™ Клапан запобігає накопиченню вологого теплого повітря під респіратором, збільшує тривалість безперервного використання.

 

Детальніше
 

3M Aura 9322+ Респіратор, захист рівня FFP2, з клапаном, 1 шт.

3M™ Aura™ 9322+ Протиаерозольний респіратор, який забезпечує захист дихання рівня FFP2, має складану пласку трипанельну конструкцію, запатентований високо фільтруючий матеріал з низьким опором диханню та рельєфну верхню панель, що допомагає зменшити запотівання окулярів. Він оснащений інноваційною вкладкою для підборіддя, що сприяє легкому регулюванню, а його оголов'я має кольорове маркування для простої ідентифікації. 3M™ Cool Flow™ Клапан запобігає накопиченню вологого теплого повітря під респіратором, збільшує тривалість безперервного використання.

 

Детальніше
 

3M Aura 9320+ Респіратор, захист рівня FFP2, без клапана, 1 шт.

Респіратор захисту від твердих частинок 3M™ Aura™ 9320+ забезпечує захист органів дихання класу FFP2. Респіратор має трипанельну конструкцію складаного типу, низький опір дихання та рельєфну, фігурну верхню панель, яка допомагає зменшити запотівання окулярів. Інноваційний  нижній  язичок дає можливість легко відрегулювати посадку; колір оголов'я дозволяє швидко і просто визначити ступінь захисту. Наша трипанельна конструкція забезпечує більш вільний рух обличчя, а фігурна низькопрофільна верхня панель з рельєфною поверхнею створює ефективну герметизацію, зменшує запотівання окулярів та покращує сумісність з окулярами.

 

 

Детальніше