Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

paro®sonic Звукова гідродинамічна зубна щітка

ЗВУКОВА СИСТЕМА ДЛЯ ПОВНОГО ДОГЛЯДУ | paro® HYDRODYNAMIC SENSITIVE TECHNOLOGY

СІЯЮЧА  ЧИСТОТА – ми дбаємо про сяйво Вашої посмішки!

 

paro®sonic - гідродинамічна звукова зубна щітка нового покоління, що здійснює до 40 000 чистячих рухів за хвилину. Завдяки інноваційній технології paro® HYDRODYNAMIC SENSITIVE, зубна щітка дбайливо та ефективно нейтралізує та видаляє наліт навіть у найважчих ділянках ротової порожнини.

 

Детальніше
 

paro®sonic soft-clean Змінні щітки для ніжного та ретельного очищення, 2 шт.

Для зубної щітки paro®sonic 7.760

Змінна щітка paro®sonic soft-clean містить щетинки виключно конічної, тонко загостреної форми. Вони забезпечують ніжне та ефективне очищення та ідеально підходять при оголених шийках зубів та чутливих яснах.  

Різнокольорові кінчики щетинок дозволяють виділити зубні щітки.

 

Детальніше
 

paro®sonic duo-clean Змінні щітки для інтенсивного та глибокого очищення, 2 шт.

Для зубної щітки paro®sonic 7.760

Змінна щітка містить комбінацію конічних, тонко загострених і закруглених щетинок. Топологічне розташування щетинок закругленої форми повторює рельєф поверхні зуба. Це забезпечує більш інтенсивне очищення на глибокому рівні.

Різнокольорові кінчики щетинок дозволяють виділити зубні щітки.

 

Детальніше
 

paro®sonic interdental set Набір для очищення міжзубних проміжків

Для зубної щітки paro®sonic 7.760

Індивідуальний догляд за міжзубними проміжками у поєднанні з paro®sonic звуковою зубною щіткою. Завдяки інноваційній технології paro® isola F, Ви можете приєднувати будь-які індивідуальні та змінні міжзубні щітки до тримача для очищення міжзубних проміжків та замінювати їх за потреби. Вони ідеально підходять для очищення поглиблень, міжзубних проміжків, ортодонтичних апаратів та імплантатів, таких як коронки та мости.

Для заміни щітки Вам знадобиться нова міжзубна щітка, а не нова насадка.

 

Детальніше
 

paro® sonic sensi-clean Змінні щітки, 2 шт.

Для зубної щітки paro®sonic 7.727

Змінна щітка paro® sensi-clean  із щетинок конічної форми, які очищають м'яко та делікатно і таким чином є ідеальним варіантом при підвищеній чутливості та оголених шийках зубів.

 

Детальніше
 

paro®sonic Змінні щітки для глибокого очищення та відбілювання, 2 шт.

Для зубної щітки paro®sonic 7.727

Щітка для глибокого очищення та відбілювання, що поєднує конічні, структуровані та закруглені щетинки, ідеально підходять для інтенсивного очищення та усуває  фарбування від вина, нікотину, кави або чаю.

 

Детальніше
 

paro®sonic interdental set Набір для очищення міжзубних проміжків

Для зубної щітки paro®sonic 7.727
Ваш індивідуальний догляд за міжзубними проміжками у поєднанні з paro®sonic звуковою зубною щіткою. Завдяки інноваційній технології paro® isola F, Ви можете використовувати та замінювати свої індивідуальні міжзубні щітки, на тримачі для міжзубних щіток paro®sonic interdental. Все, що вам знадобиться при заміні щітки, це нова міжзубна щітка, а не нова насадка.

 

Детальніше