Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

 

Назальний спрей та Промивання носових пазух

 

Причини вибрати Xlear®

 

ЄДИНА натуральна система догляду за носовими пазухами, яка працює проти бактерій

Продукція Xlear догляду за носовими пазухами спирається на силу ксиліту, натурального інгредієнта, який діє проти бактеріальних колоній. Чистий ксиліт – це біла кристалічна речовина, яка міститься в багатьох фруктах та овочах. Розчин Xlear не тільки очищає, а й зволожує сухі, роздратовані тканини.

 


Гіпертонічний розчин притягує вологу для максимального полегшення сухості

Для боротьби з алергією, застудою та грипом потрібно очищення та зволоження носових пазух. У продуктах Xlear використовується запатентований розчин ксиліту, який діє проти бактерій і притягує вологу в носову порожнину для ретельного очищення. C Xlear, Ви зможете насолоджуватися моментами життя, незалежно від сезону.

 

 

Розчини виготовляються з простих натуральних інгредієнтів

Xlear прагне створювати прості та ефективні продукти, які задіяють природні захисні механізми Вашого організму для підтримки здоров'я. З Xlear Вам не доведеться постійно турбуватися про те, що Ви вдихаєте, тому Ви зможете насолоджуватися життям і більше фокусуватися на тому, що для Вас важливо.

 

 

Зручне для дітей полегшення алергії, застуди та грипу

Xlear пропонує сольові назальні спреї для дітей, з натуральним інгредієнтом ксилітом, для ефективного та природного зволоження верхніх дихальних шляхів. Сольовий розчин не викликає звикання та роздратування, тому Ваша дитина може вирушати до школи з ясною головою.

 

 

 

Xlear® Догляд за носовими пазухами

Торгова марка Xlear® пропонує назальні спреї з ксилітом та продукцію для промивання носових пазух, щоб надати Вам повне рішення для здоров'я носових пазух.


Xlear Натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом, з дозатором, 45 мл
Секрет Xlear – це запатентований натуральний сольовий спрей із вмістом ксиліту – інгредієнт, який очищає та зволожує.
 
Нормальні сольові назальні спреї можуть висушити носовий хід, фактично зробивши його більш роздратованим та сприйнятливим до зовнішніх забруднень. Але з додаванням ксиліту Xlear Натуральний сольовий назальний спрей зволожить та заспокоїть Ваші носові пазухи та носові ходи.
 
Детальніше
 

Xlear Натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом, 22 мл
Секрет Xlear – це запатентований натуральний сольовий спрей із вмістом ксиліту – інгредієнт, який очищує та зволожує.
 
Нормальні сольові назальні спреї можуть висушити носовий хід, фактично зробивши його більш роздратованим та сприйнятливим до зовнішніх забруднень. Але з додаванням ксиліту Xlear Натуральний сольовий назальний спрей зволожить та заспокоїть Ваші носові пазухи та носові ходи.
 
Детальніше
 

Xlear Порятунок натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом та ефірними оліями, з дозатором, 45 мл
Зустрічайте Xlear Порятунок, назальний спрей, коли Вам потрібне сильніше, але натуральне вирішення проблем з верхніми дихальними шляхами. Трави та ефірні олії здавна використовуються для природного позбавлення багатьох недуг. Xlear Порятунок містить трав'яні добавки, такі як Pau d'Arco, та ефірні олії, такі як орегано, петрушка, евкаліпт та чайне дерево, які забезпечують швидке та ефективне полегшення тоді, коли це найбільше потрібно.
 
Детальніше
 

Xlear Макс натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом та перцем стручковим, з дозатором, 45 мл

Назальний спрей Xlear Макс має додаткові переваги завдяки екстракту перцю стручкового та натурального алое. Додавання алое вери та перцю стручкового до формули нашого популярного та оригінального Xlear Натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом, забезпечує швидке полегшення при закладеності носа та симптомах алергії, коли Вам це необхідно.

 

Детальніше
 

Xlear Дитячий натуральний сольовий назальний спрей з ксилітом, 22 мл
Xlear Дитячий натуральний сольовий спрей з ксилітом розроблений спеціально для дітей. Це зручний для дітей назальний спрей, що не містить медикаментів, з ксилітом – натуральним очищаючим та зволожуючим інгредієнтом.
 
Детальніше
 

Xlear Натуральний сольовий засіб для промивання носових пазух з ксилітом, набір

Спеціально виготовлений флакон для іригації з позитивним тиском – одна з найпростіших у використанні систем для промивання носа. 

Система промивання носа використовується для ретельного промивання носових ходів та носових пазух. Ці місця часто перевантажені забруднювачами, що переносяться по повітрю, такими як бактерії, пилок, пил і т.д.
Промивання носа очищає носові ходи, позбавляючи організм цих забруднень. Наше рішення включає спеціальний та зручний флакон, а також розчин, що має численні корисні властивості ксиліту – особливого зволожуючого та очищувального засобу, який також є натуральним підсолоджувачем. 
 
Детальніше
 

Xlear Натуральний сольовий засіб для промивання носових пазух з ксилітом, 50 змінних пакетиків
Очищати ніс так само важливо, як і мити руки. Це знижує ризик захворювань та інфікування носових пазух та верхніх дихальних шляхів.
Тепер Ви завжди зможете промити носові пазухи за допомогою Xlear Натуральний сольовий засіб для промивання носових пазух із ксилітом. Змінні пакетики дають Вам швидкий та простий доступ до дивовижного розчину з ксилітом, який притягує вологу до поверхні клітин, а також перешкоджає прилипанню бактерій.
Це призводить до того, що Ваші верхні дихальні шляхи стають чистими та вільними від забруднень для більш повного дихання.
 
Детальніше