Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

Продукція ECOSYM® представлена ексклюзивно в аптеках та стоматологічних клініках.


Продукція ECOSYM для щоденного та щотижневого догляду забезпечує відмінне очищення протезів та ортодонтичних апаратів та запобігає подразненню ясен. Бережні інгредієнти продукції ECOSYM не руйнують матеріали протезів та ортодонтичних апаратів, а також продовжують їх термін служби.

 

Містить лимонну кислоту, морську сіль та евкаліптову олію. Лимонна кислота розчиняє бактеріальний наліт, не справляючи у своїй руйнівного на матеріали протеза. Морська сіль стабілізує та посилює дію лимонної кислоти. Евкаліптова олія надає протезу приємного аромату свіжості та освіжає дихання. Мікро-тонка масляна плівка евкаліптової олії захищає поверхню протеза. Протези та ортодонтичні апарати залишаються як нові протягом багатьох років.

 


ECOSYM Гель для щоденного очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів, 60 мл

Гель для щоденного оптимального очищення та догляду за повними та частковими зубними протезами, а також ортодонтичними апаратами (брекетами, ретейнерами, каппами тощо).

 

Ефективно та дбайливо очищає та дезінфікує, збільшує термін служби протезів та ортодонтичних апаратів, запобігає поганому запаху з рота, сприяє здоров'ю порожнини рота.

 

Детальніше
 

ECOSYM FORTE Інтенсивний засіб концентрат для щотижневого очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів, 100 мл

Інтенсивний засіб концентрат для глибокого щотижневого очищення та догляду за повними та частковими зубними протезами, а також ортодонтичними апаратами (брекетами, ретейнерами, каппами тощо).

 

Ефективно та дбайливо очищає та дезінфікує, збільшує термін служби протезів та ортодонтичних апаратів, запобігає поганому запаху з рота, сприяє здоров'ю порожнини рота.

 

Детальніше
 

ECOSYM Контейнер для очищення та зберігання зубних протезів та ортодонтичних апаратів

Для глибокого щотижневого очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів (брекетів, ретейнерів, капп тощо). Інтенсивний засіб концентрат ECOSYM FORTE легко видаляє фарбування та стійкі відкладення від нікотину, червоного вина, кави, зубного каменю тощо.

 

Детальніше
 

ECOSYM Щітка для очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів

Для оптимального очищення зубних протезів та ортодонтичних апаратів (брекетів, ретейнерів, капп тощо).

 

Велика щітка призначена для очищення зовнішніх поверхонь, а за допомогою маленької щітки легко очистити всі внутрішні поверхні та поглиблення протезів та ортодонтичних апаратів. Ергономічна ручка для зручності використання.

 

Детальніше
 

ECOSYM Набір для очищення та догляду за зубними протезами та ортодонтичними апаратами

Комплексне рішення для очищення, догляду та зберігання зубних протезів та ортодонтичних апаратів (брекетів, ретейнерів, капп тощо)

 

Детальніше