Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

EMOFORM Діамант Відбілююча Зубна паста, 75 мл

Зубная паста EMOFORM DIAMOND
Зубная паста EMOFORM DIAMOND

 

EMOFORM® Діамант Відбілююча Зубна паста є результатом стоматологічних досліджень компанії Dr. WILD. Вона містить найдрібніші частинки справжнього діаманту, які м'яко очищають і полірують поверхню зубів, при цьому не подразнюючи та не травмуючи чутливі ділянки. Тому EMOFORM® Діамант особливо підходить для досягнення природної білизни зубів у пацієнтів з підвищеною чутливістю шийок зубів. Результатом є помітно гладкіша і біла поверхня зубів, що надалі перешкоджає утворенню зубного нальоту і, як наслідок, зубного каменю. Фторид, що входить до складу зубної пасти, активно захищає від карієсу та зміцнює емаль.

 

Для сліпучої білої посмішки, без хімічних відбілювачів та ферментів.

 

EMOFORM® Діамант не містить пластикових мікрочастинок, лаурильсульфату натрію (SLS), консервантів, штучних підсолоджувачів або наночастинок.

 

Спосіб використання: дорослим та підліткам старше 12 років – чистити зуби кілька разів на день.

 

Склад: Glycerin, Silica, Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, PEG-8, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Potassium Phosphate, Aroma, Sodium Chloride, Rebaudioside A, Sodium Fluoride (1400 ppm F), Diamond Powder, C.I. 42090, Limonene; RDA ca. 30 (низька абразивність), pH ca. 7.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія