Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

EMOFORM Kids Дитяча Зубна паста, 3 мл

EMOFORM actifluor KIDS Детская зубная паста, 12 мл

 

Дитяча зубна паста з комплексним захистом перших зубів Вашого малюка


З моменту появи першого зуба до 5 років
 

Кращий захист від карієсу, зміцнює зубну емаль і запобігає ерозії:
Комбінація фториду натрію та фториду олова (Actifluor, загальний вміст іонів фтору: 500 ppm F-) з ксилітом забезпечує чудовий захист від карієсу, зміцнює ще таку вразливу зубну емаль малюків та запобігає її ерозії.

Захищає від запалення ясен та бактерій, що викликають утворення карієсу:
Фторид олова має протизапальні властивості та бореться з карієсогенними бактеріями ротової порожнини, запобігаючи запаленню ясен та відновлюючи нормальну флору.
 

EMOFORM® Kids Дитяча зубна паста зі спеціально розробленою для дитячих зубів формулою, яка не містить:

  • алергенів
  • барвників
  • консервантів
  • штучних підсолоджувачів
  • лаурилсульфату натрію

 

Для дітей у будь-якому віці повинні використовуватися тільки найкращі продукти: Тому ми з усією ретельністю вибирали компоненти EMOFORM® Kids Дитяча зубна паста.


RDA (рівень абразивності): 40, pH (рівень кислотності): 6

 

Ефективність EMOFORM® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: дітям з 1-го молочного зуба і до 5 років чистити зуби кілька разів на день.

 

Склад: Glycerin, Silica, Aqua, Xylitol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, PEG-8, Cellulose Gum, Aroma, Rebaudioside A, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Stan (Total 500 ppm F-).

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 


 

Лінія зубних паст для кожного віку та періоду, з комплексним захистом молочних та постійних зубів

Подивитися фрагмент презентації EMOFORM actifluor лікарем Є. Венгер

>

Здорові зуби

 

Карієс та гінгівіт – це хворобливі стоматологічні захворювання, які досить поширеними, незважаючи на те, що їх виникнення можна попередити. Карієс розвивається при неправильному догляді за ротовою порожниною і при вживанні продуктів харчування та напоїв, що містять цукор. Бактерії, що викликають появу карієсу, присутні в ротовій порожнині і в зубному нальоті за кілька хвилин перетворюють цукор на кислоти і полісахариди, що ушкоджують зуби. Кислоти атакують зубну емаль і розчиняють мінеральні солі, що входять до її складу, що призводить до утворення каріозних порожнин. Полісахариди збільшують кількість біо-відкладень та нальоту, підвищуючи ризик запалення ясен.

EMOFORM actifluor KIDS

 

Як тільки у дитини прорізується перший зуб (між 2 та 8 місяцем), рекомендується чистити дитині зуби двічі на день зубною пастою EMOFORM®

actifluor KIDS у розмірі з горошину. Спочатку – з моменту появи першого зуба і поки дитині не виповниться 2 роки. чищення зубів потрібно проводити у формі гри; наприклад, батьки самі можуть чистити дитині зуби подушечкою пальця та зубною пастою EMOFORM® actifluor KIDS у розмірі з горошину. Починаючи з дворічного віку, зуби дитині слід чистити двічі на день спеціальною м'якою дитячою щіткою. Якщо дитина захоче чистити зуби сама, можна дозволити їй зробити це, але батьки повинні знову почистити їй зуби або принаймні проконтролювати як дитина чистить зуби перед сном.

 

Коли дитині виповниться 24 місяці, її слід вперше показати стоматологу.