Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

Дорожній набір SWISS CARE

 

Призначений для догляду за порожниною рота під час поїздок, а також ознайомлення з продукцією. У складі лінійки продукції TEBODONT виробництва компанії Др. Вілд (Швейцарія), міститься олія чайного дерева (Melaleuca Alternifolia) в оптимальних концентраціях, яка в багатьох клінічних дослідженнях показала антибактеріальну, протигрибкову, противірусну та протизапальну дію. У тому числі антивірусну активність проти вірусу грипу. Ефективність продукції TEBODONT підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях. Глибоко очищає міжзубні проміжки.

 

До набору входить:

  1. paro exS39 Зубна щітка ультрам'яка (у поліетилені), 39 пучків щетин, 5 рядів, з монопучковою насадкою. 4680 ультрам'яких щетинок для екстра чутливих ділянок. Завдяки компактній голівці та тонкій шийці, тепер навіть важкодоступні ділянки можуть бути легко очищені. Ідеально закруглені щетинки дозволяють інтенсивно видаляти наліт і разом із цим оберігати чутливі ясна. Ексклюзивні змінні насадки paro isola F можуть бути приєднані до ручок зубних щіток. Тепер лише за допомогою одного інструменту можна очистити весь зубний ряд навіть у важкодоступних місцях; зробити масаж ясен.
  2. TEBODONT-F Зубна паста з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia) та фторидом, 3 мл x 5 шт. Вміст олії чайного дерева – 0,75%. Перешкоджає утворенню зубного нальоту, зміцнює ясна, профілактика карієсу.
  3. TEBODONT Ополіскувач для ротової порожнини з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), без фториду, 50 мл. Вміст олії чайного дерева – 1,5%. Для лікування та профілактики запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також при підвищеному утворенню зубного нальоту.
  4. DenTek Флос-зубочистки + Дорожній футляр: 4 футляри, 24 зубочистки. З DenTek Флос-зубочистки + Дорожній футляр, користуватися флосом у дорозі ніколи ще не було так просто. У кожному гігієнічно упакованому футлярі Комфортне очищення Флос-зубочистки 6 шт. Він зручно розміщується в кишені, гаманці або дорожній сумці. Для використання флоса «на ходу».
  5. Маленька косметичка та професійна інструкція із застосування

 

У вартість набору включена 5% знижка.

 

Виробник: Dr. Wild & Co. AG (Швейцарія), ESRO AG (Швейцарія), DenTek (США)