Компания Свисс-Трейд | Swiss-Trade | Swisstrade | Официальный сайт

Загрузка...

Противірусний набір SWISS CARE

 

Призначений для догляду за порожниною рота. У складі лінійки продукції TEBODONT виробництва компанії Др. Вілд (Швейцарія), міститься олія чайного дерева (Melaleuca alternifolia) в оптимальних концентраціях, яка в багатьох клінічних дослідженнях показала антибактеріальну, протигрибкову, противірусну та протизапальну дію. У тому числі антивірусну активність проти вірусу грипу. Ефективність продукції TEBODONT підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях. Orabrush – це найефективніший скребок для язика на ринку та номер 1 за популярністю в США. Він розроблений на основі хірургічної скребкової щітки. Видаляючи з язика наліт, який містить бактерії, віруси, мертві клітини, Ви сприяєте самоочищенню організму. У багатьох дослідженнях доведено, що очищення язика покращує загальний стан здоров'я.

 

До набору входить:

  1. paro exS39 Зубна щітка ультрам'яка (у поліетилені), 39 пучків щетин, 5 рядів, з монопучковою насадкою. 4680 ультрам'яких щетинок для екстра чутливих ділянок. Завдяки компактній голівці та тонкій шийці, тепер навіть важкодоступні ділянки можуть бути легко очищені. Ідеально закруглені щетинки дозволяють інтенсивно видаляти наліт і разом із цим оберігати чутливі ясна. Ексклюзивні змінні насадки paro ISOLA F можуть бути приєднані до ручок зубних щіток. Тепер лише за допомогою одного інструменту можна очистити весь зубний ряд навіть у важкодоступних місцях; зробити масаж ясен.
  2. TEBODONT-F Зубна паста з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia) та фторидом, 75 мл. Вміст олії чайного дерева – 0,75%. Перешкоджає утворенню зубного нальоту, зміцнює ясна, профілактика карієсу.
  3. TEBODONT Ополіскувач для ротової порожнини з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), без фториду, 500 мл. Вміст олії чайного дерева – 1,5%. Для лікування та профілактики запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також при підвищеному утворенню зубного нальоту.
  4. TEBODONT Спрей з олією чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), 25 мл. Вміст олії чайного дерева – 2.5%. Для інтенсивного лікування запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота. Перешкоджає утворенню зубного нальоту. Для цілеспрямованого застосування.
  5. DenTek Комфортне очищення Флос-зубочистки, 75 шт. Тонкий, шовковий флос, комфортно ковзає між вузькими міжзубними проміжками і чутливими яснами. До того ж вони мають унікальний скребок язика для освіження дихання та текстуровану зубочистку для глибокого очищення міжзубних проміжків.
  6. Очищувач язика Orabrush. Має ультрам'які, мікро-загострені щетинки, які проникають глибоко в тріщини язика для видалення бактерій, які є причиною неприємного запаху з рота. Ці щетинки розроблені на основі дизайну хірургічної скребкової щітки. Скребок збирає та видаляє бактерії, а також наліт, що залишився після чищення зубів, таким чином усуваючи причину неприємного запаху з рота.
  7. Косметичка та професійна інструкція із застосування

 

У вартість набору включена 5% знижка.

 

Виробник: Dr. Wild & Co. AG (Швейцарія), ESRO AG (Швейцарія), DenTek (США)